Połączenie świata mody 
z pięknym wnętrzem 
i pyszną kawą

Nowy koncept na warszawskich Kabatach: MB Marta Banaszek atelier – café.
Miejsce z duszą, stworzone z pełnym zaangażowaniem i sercem, dające komfortową i przyjemną przystań dla ludzi.
Połączenie świata designu z pięknym wnętrzem i pyszną kawą. To nasza idea.

O KONCEPCIE

Miejsce relacji, miejsce dla ludzi.

Niejednokrotnie będąc za granicą poszukiwałam inspiracji związanych z modą. Poznawałam nowe koncepty, spotykałam ciekawych ludzi, którzy mają bogate doświadczenie z łączeniu designu z innymi obszarami. Inspiracją do stworzenia MB atelier-cafe w Warszawie była wizyta w portugalskim Vogue Café Porto, które skradło moje serce i sprawiło, że postanowiłam jego namiastkę podarować Warszawiakom. 

Chciałam stworzyć miejsce, w którym również inni będą mieli możliwość obcowania w kreatywnym otoczeniu. W połączeniu topowych smaków, przemiłej obsługi i inspirującego designu. Przeprowadzka ze starego Studia – typowej pracowni rzemieślniczej do wymarzonego Atelier trwała pare miesięcy. Zadbałam o każdy szczegół, wszystko po to, by mój gość miał namiastkę europejskiego poziomu.

marynarka

CZEGO DOŚWIADCZYSZ

MB atelier-café to nie tylko moda i kawa. To również miejsce budowania relacji, zacieśniania więzi towarzyskich, takie w którym nacieszysz oko pięknymi kreacjami.

To tutaj zobaczysz i przymierzysz ubrania tworzone przez projektantkę Martę Banaszek. Nietuzinkowe kolekcje ubrań dostosowane do obecnych czasów, które zaspokoją najbardziej wysublimowane gusta modowe.

RZEMIOSŁO

To co ważne, na miejscu znajduje się też szwalnia, więc skroimy i uszyjemy ubranie na miarę To dla nas niezwykle ważne, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie niezależnie od rozmiaru, typu sylwetki, czy innych wyzwań. Jeśli nie będziesz mogła zdecydować jaka kreacja jest dla Ciebie najlepsza, pomożemy Ci w tym wyborze, dbając równocześnie o Twój komfort i każdy estetyczny detal.

SMAKI

Na miejscu serwujemy mieszankę wysokiej jakości kawy – 100% arabica w różnej odsłonie, np. kawy mrożone z wybranymi naturalnymi syropami. 

Wypijecie lemoniadę, herbatę czy matche.

W naszej ofercie znajdziecie codziennie świeże ciasta i drożdżówki. 

Zasmakujecie też śniadań na słono w postaci wariacji kanapkowych jak i na granole z sezonowymi owocami na słodko.

 

Wynajem przestrzeni

MB atelier-café, to również przestrzeń, gdzie będziecie mogli zorganizować event lub spotkanie, czy warsztaty ze swoimi klientami. Tu też będziecie mogli nagrać podcast, film, czy dowolny inny materiał w ciekawym, eleganckim wnętrzu. To wszystko w towarzystwie przepysznej kawy i autorskich, nietuzinkowych słodkości. 

 

Kontakt

Adres

ul.Wąwozowa 8/lokal 3A

02-796 Warszawa

Kontakt

Tel. + 48 519 727 253

Email : concept@martabanaszek.pl

Godziny otwarcia

PN-NDZ 08:00 – 21:00

Follow Us