BIO

„Rób zawsze więcej niż to za co Ci płacą, a któregoś dnia zapłacą Ci więcej za to co zrobiłeś”

Z wykształcenia jestem ekonomistką, od ośmiu lat jestem wiązana z firmą z branży finansowej. Praca zawodowa nie przeszkadza mi w realizowaniu pasji, jaką jest moda. Zdobyte dotychczasowe wykształcenie i doświadczenie są pomocne w tworzeniu własnego biznesu.

Od najmłodszych lat interesowałam się szyciem i projektowaniem ubrań.

To, co kiedyś było jedynie zabawą, od jakiegoś czasu stało się sposobem na życie. Przeszłam szereg szkoleń z zakresu szycia i konstrukcji, co pozwala mi na profesjonalne podejście do nawet najtrudniejszych projektów i najbardziej wymagających klientów. 

Od roku działam we własnym studio na warszawskich Kabatach, gdzie ubieram kobiety na różne okazje. Studio odwiedza wiele osobowości ze świata mediów i show-biznesu i nie tylko. Moją największą inspiracją jest kobieta, a głównie jej styl, szyk i charakter.  Jestem zafascynowana w szczególności  modą retro, która jest wspomnieniem z najmłodszych lat i bazą do tworzenia nowych kreacji.  Pracuję z paniami w każdym wieku i o różnych gabarytach. Swoimi projektami pragnie dawać im najwyższą jakość i unikatowość. Projekty od klasyki po ekstrawagancje – to połączenie nietuzinkowych pomysłów, wysokogatunkowych tkanin i perfekcji wykonania. 

Pokazuje, że można bawić się modą i zaskakiwać kreacjami każdego dnia.

 

Zapraszam też do odwiedzenia STUDIA MODY przy ulicy Bronikowskiego 53 na Kabatach w Warszawie.

 

Marta Banaszek