KONSULTACJA WIZERUNKOWA
Z MARTĄ BANASZEK

garnitur
MB garnitur Ann

Harmonizowanie i wyrażanie Twojego stylu

To jest najlepszy czas, żeby zadbać o swój profesjonalny wizerunek. Najważniejszy jest całokształt, wypracowanie stylu spójnego z Tobą. Zadbaj o to, by Twój profesjonalizm i umiejętności szły
w parze z wyglądem.

projektantka mody

Marta Banaszek

Jestem projektantką marki MB Marta Banaszek z szerokim doświadczeniem
w pracy z wizerunkiem kobiet, poparte wieloletnią praktyką w obszarze: projektowania, stylizowania, konsultacji wizerunkowych. Takie umiejętności pozwalają na wsparcie nawet najbardziej wymagającej kobiety.

Nie chodzi tylko o noszenie się zgodnie z powszechnie obowiązującymi ramami dress code, który przechodzi ewolucję od czasu pandemii. Pamiętajmy, że każda z nas stanowi indywidualność
i potrzebuje też takiego podejścia. Niezwykle ważna jest świadomość własnego ciała i jego akceptacja lub praca z nim. Ale to ma wyjść od nas samych, a nie pod wpływem presji otoczenia.

Jak już znacie moje podejście do ubrań i mody, to wiecie, że jestem zdania, że to ubranie ma dopasować się do nas, a nie my do ubrania.

Już teraz zapraszam do zapoznania się z moim projektem „Synergia stylu: harmonizowanie
i wyrażanie siebie”, w którym zadbam o Twoje aktualne potrzeby. Ubieram kobiety w to, w czym czują się dobrze, przekazując dużą dawkę wiedzy oraz wsparcie w całościowym wizerunku. Zapraszam.

Jak będziemy działać?

Na pewno zaczniemy od pysznej kawy lub herbaty…, a kolejne etapy to:

Zaczniemy od rozmowy o tym, co lubisz nosić, w czym czujesz się dobrze. Nie chce zmieniać Twojego stylu, tylko wspólnie go odświeżyć, a może odnaleźć.

Przymiarka konkretnych fasonów, w celu rozpoznania w czym czujesz się najlepiej, co podkreśla elementy, na których Ci zależy.

Zidentyfikujemy preferencje dotyczące kolorów, krojów, wzorów.

Ustalimy, jakie stylizacje najbardziej wyrażają Twój styl życia i osobowość.

Po rozpoznaniu Twojego gustu, stworzymy kluczowe stylizacje, poznasz szeroki wachlarz możliwości łączenia ze sobą rzeczy, które już posiadasz.

Przekażę wiedzę, jak pielęgnować ubrania.

Podsumujemy czego potrzebujesz, a czego chciałabyś się pozbyć – jak to zrobić.

Poza pomocą w dobraniu stylu, pomogę ubrać się odpowiednio do różnych sytuacji i jak wyglądać profesjonalnie, jednocześnie zachowując swoją indywidualność.

Marta Banaszek fashion

Konsultacja Wizerunkowa z Projektantką Mody

Jak będzie wyglądało moje przeżycie?

Konsultacja rozpocznie się od pysznej kawy. Podczas spotkania otrzymasz konkretne porady i wskazówki, które pozwolą Ci zbudować indywidualny styl i będą odzwierciedlać Twoje aktualne potrzeby. W ramach konsultacji przeprowadzane są przymiarki wybranych fasonów oraz doradztwo pod kątem łączenia kolorów pasujących do Twojej urody. Po wstępnym rozpoznaniu tego, co lubisz, poznasz szeroki wachlarz stylizacji jak i tajniki pielęgnacji ubrań. Wszystko co potrzeba wiedzieć, aby oszczędzić czas i sprawić, by zakupy były przyjemniejsze!

Kto może skorzystać z konsultacji?

Przeżycie przeznaczone jest dla kobiet od 18 roku życia.

Czy jest możliwość konsultacji długoterminowej?

Oferujemy długoterminowe konsultacje w obszarze wizerunku, które pomogą w dbaniu o profesjonalny wizerunek podczas kluczowych wydarzeń: : wystąpienia publiczne, konferencje, gale, uroczystości.
Nasza usługa obejmuje dobór stylizacji, sugestie zakupowe, wsparcie przy wyborze fryzury i makijażu. Konsultacje są dostępne zarówno bezpośrednio, jak i online, a minimalny okres współpracy wynosi 6 miesięcy.
Cena jest ustalana indywidualnie, zależnie od potrzeb Klientki.

Ile czasu potrwa spotkanie?

Konsultacja potrwa około 2 godzin w uzgodnionym wcześniej terminie.

czas

2h

Cena
599zł netto
Miejsce

Atelier MB Marta Banaszek

Podkreśl swój styl, wyraź siebie, oszczędzaj czas i pieniądze. Daj sobie szansę na proste wybory.

Kontakt

Zapraszamy

Atelier MB Marta Banaszek
ul. Bronikowskiego 53, lokal 3
02-796, Warszawa (Kabaty)
studio@martabanaszek.pl
+48 515 033 292