Dzień Kobiet w Dzierzkowicach. Rozmowa z pomysłodawczynią kampanii społecznej „Idealni dla siebie”

Mało kto wie, że projektantka Marta Banaszek pochodzi z województwa lubelskiego. To tam stawiała swoje pierwsze kroki, rozpoczynała edukacje, poznała swoich pierwszych przyjaciół. Uwielbia odwiedzać swoje rodzinne strony. Uważa, że to właśnie tam ładuje swoje baterie i zbiera myśli.

Bez zastanowienia postanowiła przyjąć zaproszenie na Dzień Kobiet organizowany przez gminę Dzierzkowice. Spotkanie odbyło się w szkole podstawowej, do której uczęszczała Marta. Czy mogło być coś bardziej wzruszającego niż właśnie taki powrót do przeszłości?

Dla Marty to była wartość sentymentalna, odwiedzenie swoich starych murów, spotkanie nauczycieli czy przyjaciół po latach. Do tego mogła celebrować Dzień Kobiet opowiadając o swojej kampanii społecznej „Idealni dla siebie”. W spotkaniu wzięło udział ponad 200 osób. Panie, panowie, którzy chcieli usłyszeć historie Marty oraz co się kryję pod hasłem kampanii społecznej „Idealni dla siebie”. Każda z Pań zrobiła sobie tegoroczny Dzień Kobiet spędzając ten czas w gronie innych kobiet, inspirując się oraz słysząc słowa wsparcia.

http://idealnidlasiebie.pl

Zobaczcie jak wyglądał Dzień Kobiet w Dzierzkowicach.