Program „Styl na wagę złota”

kampania społeczna

W ostatni weekend mieliśmy przyjemność wziąć udział w nagrywkach do programu „Styl na wagę złota” realizowany przez ekipę TVN. Program emitowany jest na platformie onlinowej dziendobry.tvn.pl.

Styl na wagę złota” to cykl rozmów z osobami, które wspierają zrównoważoną modę.

Rozmowę przeprowadziła dziennikarka Daria Pacańska, z którą już mieliśmy okazję współpracować – profesjonalizm i świetna atmosfera w jednym. W tym przypadku trema nie istnieje.

Cały zespół odwiedził nas w naszym Studio MB Marta Banaszek. Mieliśmy okazję pokazać naszą pracownię oraz modele, które szyjemy pod każdą kolekcje. Naszą dewizą jest szycie na miarę, w każdym rozmiarze. Nie szyjemy stocków, a po jednym projekcie z danej kolekcji. W naszej pracowni dzieją się cuda, które pokazaliśmy podczas nagrywania programu.

Poszliśmy o krok dalej i pokazaliśmy szafę jednej z naszych wiernych klientek – Grażyny Pawlak, właścicielki Capuccino Cafe.

Wizytą u naszej klientki, chcieliśmy pokazać jak można łączyć ze sobą ubrania, które mamy w szafie. Jak z niewielu rzeczy można stworzyć 17 stylizacji na kilkanaście dni, wykorzystując wysokogatunkowe ubrania, jak i rzeczy z vintage sklepów oraz sieciówek.

Ogromnie się cieszymy, że mogliśmy pokazać naszą pracę oraz to, na czym znamy się najlepiej, czyli ubieranie kobiet w pewność siebie, łącząc zrównoważoną modę i wykorzystując każdy skrawek tkaniny.

Odcinek z nami będziecie mogli obejrzeć na platformie dziendobry.tvn.pl.

Daria Pacańska Marta Banaszek
DDTVN Marta Banaszek
Gold
Gold Hair
DDTVN
Dobra dla Ciebie kampania Marta Banaszek

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt.

Realizacja: DDTVN / Daria Pacańska

Modelka: Grażyna Pawlak

Catering: Capuccino Cafe

Włosy: Gold Polska, GoldHairCare