SESJA „JUST HER” Z KAMILĄ ROWIŃSKĄ

Planując od paru miesięcy scenariusz i moodboard wiedzieliśmy na pewno gdzie i z kim chcemy tę sesję zrobić.

Warsaw Concept Store to miejsce fantastyczne, w wielkim shopping mall’u, pośród sklepów i kawiarnii, niczym w galerii obrazów, można napawać się widokiem wieszaków pełnych pięknych projektów.

We wnętrzu WCS czekają na nas najlepsze światowe marki, oryginalne obuwie oraz najwyższej jakości biżuteria. Każdy produkt odpowiednio zaopiekowany, wyeksponowany. Właściciele boutiku dbają o te wszystkie skarby jak o własne dzieci :).

Warsaw Concept Store i marka MB od wielu lat współpracują łącząc siły w działaniach marketingowych. W tym szczególnym czasie ta symbioza jest szczególnie potrzebna i ważna. Kamila Rowińska wzięła udział w naszej sesji w roli modelki i ambasadorki projektu. To fuzja charakterów, osobistych doświadczeń i podejścia które połączył wspólny idiom. Spójne postrzeganie: piękna, jakości produktu, rzemiosła, najwyższej jakości obsługi oraz zasad FairPlay w biznesie. Kamila we wspieraniu innych kobiet, nie poprzestaje na pięknych słowach, każdego dnia działa na rzecz i w interesie kobiet. Jest otwarta na ludzi i skupia wokół siebie Kobiety, którym chce się walczyć o siebie. Daje kobietom siłę do życia i bycia tu i teraz. „Just Her” to nasza najnowsza sesja poświęcona kobiecości, ale nie w znaczeniu powierzchownym – piękna modeka, piękne stylizacje – tu chodzi o coś zupełnie innego. To siła i walka o swoje marzenia, relacje, swoją pozycję w świecie biznesu. To walka o lepsze jutro.

Świat nie stoi w miejscu, dalej pędzi, a my powinnyśmy dorównywać mu kroku. „Ta sesja, to też realizacja marzeń – moich marzeń” – wspomina projektantka Marta Banaszek. „Chcę Wam powiedzieć, że wszystko jest możliwe, ale przyszłości nie zmienia się słowami, tylko działaniem. Ciężką pracą, z zaangażowaniem, szacunkiem do drugiej osoby, konsekwentnie budowanym wizerunkiem. To przepis na sukces” „Marzenia się spełnia, a nie się o nich mówi” Zapraszamy na nasz profil Instagramowy, na kolejne odsłony sesji. A już teraz Backstage sesji.

Kamila Rowińska sesja Marta Banaszek
MB garnitur
Sesja MB