Transparentność MB

Transparentność mody – rewolucja czy niezbędna podstawa?

Minęło 3 lata, odkąd marka MB pojawiła się na rynku. Od początku istnienia najważniejszą dla Nas wartością jest zaufanie klientek, zdobyte dzięki transparentności oraz ciężkiej pracy. Wypracowaliśmy indywidualne podejście do klienta, które stało się domeną marki MB, widoczne we wszystkich projektach.

Nasze klientki są bardzo świadome i rozważne. Zanim dokonają zakupu, przykładowo wymarzonej sukienki, sprawdzają gdzie owa rzecz została wyprodukowana. W naszym studio mogą zobaczyć jak powstaje ich kreacja od początku do końca, zaczynając od wyboru tkanin, które sprowadzane są z zaufanych Włoskich oraz Polskich manufaktur, po jawne tworzenie projektu przez wysoko wyspecjalizowany zespół. To luksus dla odbiorcy i wielkie szczęście dla Nas móc się tym podzielić. W ten sposób pracujemy na wzajemne zaufanie i budujemy długofalową relację z naszymi klientkami.

Moda Marta Banaszek
Studio Mody MB

Czym jest dla nas transparentność?

Dla MB transparentność to podstawa, bez której nasze projekty nie ujrzałyby światła dziennego.

Jest przede wszystkim grą w „otwarte karty”, gdzie każdy klient ma możliwość śledzenia całego procesu tworzenia. To biznes wykwalifikowanych rzemieślników pracujących na miejscu i tworzących niemalże rodzinną atmosferę. 

Gdybyśmy mieli policzyć godziny spędzone nad projektami od ich konceptu do finalizacji wraz z pracą projektanta, konstruktora, krawcowych, marketingowca, informatyka, asystenta czy fotografa, wyszłoby ponad 1,5 miliona minut pracy w studio. Zestawiając to z ilością kolekcji jaką w ciągu tego czasu uszyliśmy, można by śmiało stwierdzić, że uczciwie zapracowaliśmy na zaufanie naszych odbiorców.

Szycie Marta Banaszek

Odpowiedzialne zarządzanie 

Przy produkcji indywidulanej, ale też krótkich seriach kolekcji, możemy dobrze zarządzać skrawkami tkanin. Każda rzecz, którą kroimy jest mocno przemyślana, co przekłada się na niewielkie i zarazem przemyślane zużycie tkanin. Ścinki, które nam pozostają wykorzystujemy na wykończenie mniejszych elementów, np. pasków, klap, czy patek. Przed pandemią przekazywaliśmy je również do przedszkoli, kółek artystycznych dla dzieci. Rozsądne zarządzanie jest dla nas niezmiernie ważne, ponieważ dbamy o środowisko w którym żyjemy.

Tkaniny Marta Banaszek

Ideologia MB

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, świetnie uzupełniających się, którzy tworzą z pasją dla wyjątkowych kobiet, szczerze, bez pudrowania rzeczywistości i koloryzowania. Działamy rozważnie zawsze stosując zasadę – traktujemy Ciebie, tak jak my chcielibyśmy być traktowani.

Rękojmią naszej pracy są klienci, którzy do nas wracają, bo MB to marka od pierwszego wejrzenia. Odkryj z nami świat mody – a my pokażemy, jak tworzymy to wszystko dla Ciebie. 

Jesteśmy prawdziwi, bo tylko prawda daje nam 100% zaufania.

Projekty Marta Banaszek