FASHION SHOW 2022 MB MARTA BANASZEK

pokaz Marta Banaszek

Pokaz mody – czegoś, czego dawno nikt nie doświadczył. Zwieńczeniem cudownego dnia 19 maja był zorganizowany przez nas długo wyczekiwany, starannie zaplanowany Fashion Show 2022.

Fashion Show 2022

Planowanie, wybieranie fasonów, tkanin, tworzenie, szycie, przymiarki. Z tych wielu etapów rodzi się kolekcja, ale to nie wszystko. Grono osób brało udział w przygotowaniu naszego pokazu mody. Od organizatorów, partnerów, projektantkę, po modelki. Wszyscy przyczynili się do efektu końcowego.

Od samego początku trzymaliśmy się jednej wizji, wiedzieliśmy gdzie dokładnie chcemy przedstawić nasze projekty. Fabryka Norblina, to miejsce nas zachwyciło od pierwszego wejrzenia. Surowa przestrzeń ze szklanym sufitem, projekty, które chcieliśmy pokazać tworzyło u nas w wyobraźni idealne połączenie.

Najnowsza kolekcja jest kolekcją biznesową. Proste formy z nieoczywistymi kolorami, dodatkami oraz wykończeniem. Jednak nie zabrakło czerni, granatu oraz szarości, które kojarzą nam się z modą biznesową.

Chcieliśmy pokazać nową odsłonę mody oficjalnej, mody, która towarzyszy nam również na co dzień, nie tylko na wybiegu.

Chcieliśmy przełamać styl biurowo-oficjalny, dodając elementy zupełnie niekojarzące się z tego typu stylem. Nie zabrakło garniturów z modelującymi cięciami, jak i eleganckich, długich sukienek z grubszych materiałów. W naszych projektach znajdziecie również looki jeansowe, które można łączyć z np. z białą koszulą albo klasycznym T-shirtem, znajdziecie ponadczasowy, beżowy, lekki trencz, spodnie na gumie, które możemy zaliczyć do mody biznesowej, ale z większą swobodą.

Nieoczywista klasyka. To jest to w czym czujemy się najlepiej, a pokaz jest zwieńczeniem naszej wyobraźni oraz DNA marki.

Na wybiegu wystąpiło dziewiętnaście modelek, ale również ambasadorki kampanii, które otworzyły pokaz.

Lepszego show nie mogliśmy sobie wyobrazić. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, gościom, partnerom, modelkom. Dzięki wam udało nam się zrealizować idealna wizję pokazu mody 2022 MB Marta Banaszek.

Film z pokazu oraz cała kolekcja do zobaczenia na naszych kanałach już niebawem.

Pokaz Marta Banaszek
Pokaz mody
Ambasadorka
Pokaz mody
pokaz MB