Konferencja „Nowy Dzień Kobiet”, kontynuacja kampanii „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie”

Nowy Dzień Kobiet

„Nowy Dzień Kobiet”

Rozpoczynając akcje społeczną we wrześniu 2021r. nie pomyśleliśmy, że 9 miesięcy później będziemy organizować konferencje dla 200 kobiet z całej Polski. A jednak, stało się.

Konferencja pod nazwą „Nowy Dzień Kobiet” została stworzona w odpowiedzi na potrzeby kobiet. Za hasłem „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie” stało na początku 19 ambasadorek, obecnie jest ich 35, a kobiet wspierających naszą akcję ponad 200. Potrzeba rozmowy, opieki, samoakceptacji rośnie, z tego względu postanowiliśmy zrobić coś więcej, coś, z czym kobiety wyjdą z nową energią oraz chęcią zadbania o swoje potrzeby.

Nowy Dzień Kobiet” wydarzenie, które przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

Ponad 200 zgromadzonych kobiet, prelekcji ekspertów, panel dyskusyjny z ambasadorkami kampanii.

Do naszego wydarzenia pieczołowicie dobieraliśmy ekspertów z wielu dziedzin. Chcieliśmy, aby kobiety mogły poczuć wsparcie z każdej ważnej sfery życia. Zebraliśmy wspaniałe grono, w skład którego weszli:

Założycielki centrum wiedzy Ogarnij Hashimoto, Lidia Wójcik oraz Kamila Bogucka life coache, trenerki, opowiadały o radzeniu sobie z wewnętrznymi krytykami oraz natłokiem myśli.

Była z nami również psycholog, seksuolog Ameera Anna Ibrahim z ramienia centrum MySkill.pl która poruszyła temat samoświadomości i budowaniu poczucia własnej wartości.

Kolejnym wystąpieniem zaszczycili nas seksuolodzy Agata Stola wraz z dr n. med. Robertem Kowalczykiem, którzy poruszyli temat seksualności w związku. Jak radzić sobie z przekazywaniem własnych potrzeb oraz jak o seksie rozmawiać.

Dr hab. Barbara Mróz-Gorgoń oraz genetyczka Ewelina Kamińska. Zespół kobiet ze świata nauki, które przekazały nam swoje doświadczenia związane z drogą do zostania naukowczyniami, z jakimi przeszkodami wiążę się bycie kobietą wykształconą wsród mężczyzn.

Wątek kobiecy kontynuowały ambasadorki kampanii „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie” drifterka Karolina Pilarczyk, fitness ekspert Justyna Bolek, działaczka, prawniczka Weronika Marczuk oraz trenerka rozwoju osobistego Natalia Jefimowa. Panel dyskusyjny poprowadziła dziennikarka TVN Daria Pacańska.

Idealnym zakończeniem konferencji było wystąpienie gościa specjalnego – psychologa klinicznego, prezesa Stowarzyszenia Niebieska Linia – Luisa Alarcona Ariasa. Ekspert z zakresu psychoterapii poruszył temat podmiotowości kobiet, wracając do początku świata i pierwszej kobiety na świecie.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy gościć ekspertów na najwyższym poziomie oraz przyłożyć się do przekazania wiedzy, ważnych tematów. Chcemy wspierać świat kobiet, ich samoświadomość, dlatego nie zatrzymujemy się. W naszych planach są kolejne działania, bo wiemy, że warto.

Dziękujemy naszym prelegentom, ambasadorkom, kobietom, które przybyły na wydarzenie. Jesteśmy pewni, że każda z kobiet zyskała cenną wiedzę.

Za atmosferę, dodawania otuchy dziękujemy dziennikarzowi TVN Bartoszowi Jędrzejakowi, który poprowadził całe wydarzenie. Dziennikarce TVN Darii Pacańskiej, która jest z nami od początku działań.

Dziękujemy wszystkich, którzy przyczynili się, że ten dzień był dla nas jednym z wyjątkowych dni w okresie naszej działalności.

Zapraszamy do relacji oraz do zapisywanie się jako ambasadorki kampanii społecznej „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie” Nie zatrzymujemy się! martabanaszek.pl/kampania-spoleczna/

Konferencja Nowy Dzień Kobiet

Ogarnij Hashimoto

Ameera Anna Ibrahim
Splot
Bartosz Jędrzejak
Ambasadorki
Luis Alarcon Arias