Kampania społeczna „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie!

kampania społeczna

Przez wiele lat przyglądam się kobietom. W swoim Studio Mody ubieram kobiety w każdym rozmiarze, wiem z czym się borykają i jakie słyszą komentarze, co o sobie uważają. Żyjąc w świecie mody, zastanawiałam się czy faktycznie w mediach pojawiają się różne kobiety? Te przeciętne, które spotykamy na ulicy? Chciałam w końcu skończyć z pisaniem o tym, ale pokazać światu te autentyczne kobiety.

Do swojej kampanii i spaceru manifestującego samoakceptację, zaprosiłam moje klientki, koleżanki, mamy, modelki, osoby publiczne, kobiety z sektora biznesowego, artystki, kobiety coache. Kobiety, które są różne i które mimo przykrych słów, brną do przodu w swoim życiu i dążeniu do celu. Są sobą, starają się żyć w zgodzie ze sobą, pracują, wychowują dzieci. To wszystko chciałam pokazać podczas naszej kampanii. Normalność.

„Jesteś kaleką i nic cię w życiu nie czeka”, „Jesteś nieproporcjonalna”, „Masz zbyt duży biust” to tylko kilka z wielu wypowiedzi kobiet, które zostały zapytane co najgorszego usłyszały o sobie. Kampania „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie!” pokazuje właśnie te kobiety, które usłyszały takie słowa, ale które mają w sobie mnóstwo siły i motywacji.

Zwiastun naszego filmu możecie już zobaczyć na stronie www.dziendobry.tvn.pl

MB Kampania