Stylowa Karolina Muller w kreacji MB by Marta Banaszek na czerwonym dywanie w CANNES

Nie trzeba wspominać jakie emocje wzbudza w nas coroczny Festiwal Filmowy w Cannes. Tegoroczny 74.Międzynarodowy Festiwal Filmowy odbył się na czerwonym dywanie w formie tradycyjnej, z czego bardzo się cieszymy, ponieważ nie tylko możemy poznać wybitne dzieła artystów, obejrzeć rozdanie Złotych Palm, ale przyjrzeć się kreacjom czy wieczorowym makijażom, które rzadko mieliśmy okazje podziwiać przez miniony rok.

Śledząc tegoroczne trendy, zauważona została Tilda Swinton w kolorowej kreacji od Haidera Ackermanna czy Kasia Smutniak w sukience pokrytej tysiącem cekinów projektu Giorgio Armani. Zachwyca również Anja Rubik, która zdecydowała się na ponadczasowa czerń, ozdobioną piórami projektu Saint Laurent.

W tym roku mieliśmy ogromną przyjemność ubrać w projekt marki MB by Marta Banaszek wspaniałą aktorkę Karolinę Muller.

Znamy Karolinę osobiście i wiemy co lubi, jednak Festiwal Cannes należy do wyjątkowych wydarzeń, dlatego postawiliśmy na klasykę w najprostszym, a zarazem nieoczywistym wydaniu. Szerokie spodnie z lekko błyszczącej tkaniny oraz marynarkę oversize z szerokim pasem. Stylizacja została dopełniona przez wyrazisty makijaż i złotą biżuterię.

Projekt na tegoroczony festiwal jest spójny z naszymi projektami, które szyjemy na co dzień. Jesteśmy zaszczyceni wyborem Karoliny, która pochwaliła się nam, że czuje się wspaniale w wybranym dla niej kostiumie. Chcemy, aby każda kobieta w projektach MB czuła się jak Karolina na czerwonym dywanie.

Garnitur MB Cannes
Garnitur MB Cannes
Garnitur Cannes MB