SESJA ZDJĘCIOWA ,,FIRST BREATH”

Session

Na początku listopada w przepięknych wnętrzach kamienicy przy ulicy Mokotowskiej, w której mieści się „Twój Salon” wykonaliśmy spontaniczną sesję zdjęciową najnowszej kolekcji „FIRST BREATH” marki MB by Marta Banaszek. W nowościach linii Basic znalazły się sukienki, topy, sweter oraz kimono, a to wszystko wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Kolekcja utrzymana jest w stylu street wear i ma bardzo określoną paletę barw: od śmietanowego, przez ciepły brąz po kolor kobaltowy. 

Miejsce na sesje wybraliśmy nieprzypadkowo, zależało nam, aby oddawało ducha naszych kreacji. Wnętrza kamienicy to klasyka w najlepszym wydaniu z odrobiną francuskiego stylu. Nasza kolekcja jest dokładnie taka, łączy odrobine współczesnego wzornictwa z totalną klasyką. 

Projekty kolekcji dedykowane są kobietom, które nie chcą rezygnować z elegancji, ale mają ochotę na odrobinę luzu. W sesji wzięła udział Marta Banaszek, na zdjęciach z sesji prezentuje śmietanową sukienkę z wełny „CELINE”. Modelka Yana Kucher, prezentuje pozostałe ubrania kolekcji.

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z backstagu i kolekcji linii Basic.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za wspaniałą pracę i atmosferę! Bez Was ta sesja nie miałaby szans powodzenia:-)

MB Fashion
Fashion
Marta Banaszek
Basic Line

Modelka: Yana Kucher

Stylistka: Marta Banaszek

Zdjęcia: Stanisław Malinowski