Szkolenie Mastermind z Kamilą Rowińską i zespołem RBC

RBC

W dniach 8-11/10 uczestniczyłam w fantastycznym szkoleniu Mastermind zorganizowanym przez Kamilę Rowińską oraz zespół Kamila Rowińska – Rowińska Bussines Coaching. Od dłuższego czasu mam przyjemność obserwować Kamilę i na bieżąco wyciągać wnioski odnośnie działań jakie mogą być korzystane w prowadzeniu własnego biznesu. Wiedza bezcenna. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Kamili wiem, jak przejść od pomysłów i marzeń do realizacji i produkcji.

Szkolenie Mastermind zostało przygotowane profesjonalnie pod każdym względem. Część merytoryczna zaplanowana jak w szwajcarskim zegarku, była bardzo motywująca i inspirująca. Atrakcje dopasowane do grona zaproszonych gości, a to wszystko w pięknych okolicznościach przyrody Szklarskiej Poręby. 

Kluczem do sukcesu jest pomysł, pasja i ciężka praca. Kolejnym kluczowym elementem jest team, z którym możesz tworzyć i wcielać w życie nawet najbardziej szalone pomysły. Ludzie to kapitał-szansa na zbudowanie relacji na całe życie. To fundament każdego biznesu. 

Życie to nieustanna lekcja, to od nas zależy czy wyciągniemy wnioski. Ja staram się czerpać z szans, oraz inspirować się ludźmi spotkanymi na drodze. 

RBC
Mastermind RBC
RBC